Červen 2008

Už dnes?!?:o((

27. června 2008 v 12:35 | dajdula |  škola:o))
Už dnes je konec... už nejsme žáky základní školy Kpt. Jasioka... Každá je už někde jinde... Paoli je na gymplu v Orlové, Terka je na dietní sestře v Ostravě a já(Dája) jsem na zemědělce v těšíně:o((... Už je nikdy neuvidím jak sedí v lavici a odepisují mi na dopis:o((... Jak mě to teď dostalo... Jsem ráda, že jsme se nakonec už nehádali:o))... Ale ta rozlučka... neměla chybu.. už teď mi všichni chybíte ... Už chci další sraz... A to Vás nevidím sotva 2hodiny(teď mluvím o všech lidech ze třídy)... prostě nechápu... byla jsem ráda, že jdu pryč, ale ted bych tam nejradši zůstala... Prostě už nepůjdu do školy stejnou cestou jako jsem chodívala... Teď už nepřijdu po prázkách do školy a neřeknu... čuste jak jste se měli, moc jste mi chyběli... Teď to řeknu jen na srazích:o((... Už neřeknu čau lucko, čau teri, čau pajuline, čau nudla... Teď řeknu ahoj já jsem Dája:o((... Je to smutné, ale opravdu už končíme:o(( i po těch učitelích se mi bude stýskat:o)),... I když jsem je neměla ráda, některé... Jsem ráda, že jsem zase viděla neburkovou, tobolovou a spol... Prostě chybíte mi... A tím myslím všechny... ale mrzelo mě, že to zkazili dotyční lidé... Oni ví o kom se mluví... Ale i tak to bylo fajn, my jsme si na ty jejich "lumpárny" už zvykli... Takže teď už jen střední a nový život:o((... Je to smutné... Něco krásné končí a něco krásné začíná... Tak jsem zvědavá, co to tedy bude... Snad Honzík:o))... Možná dodám fotky z rozlučky(pizzerka) a fotky z rozlučky s učitelama:o)) A na to udělám new složku:o))... tak ztm:o))
PS: a jde se na pivo, přehradu atd:o))
dajdula.cz

new design

22. června 2008 v 16:38 | dajdula |  web
tak jak se Vám líbí new design??? piště do komentíků:o)) Budeme jen rády:o))

Nový rekord:o))

13. června 2008 v 21:24 | dajdula |  škola:o))
Ahojky:o)),
dneska ve škole jsme měli první hodinu tělocvik:o)) Celkem sranda... Nejdřív jsme se šli s učitelem se proběhnout a pak vrhat koulí a pak skákat do dálky... No tak jsem si vzala kouli a vrhla... Mno celkem dobrý... 8metrů:o)) A to jsem házela poprvé:o))... Učitel mi řekl, že do rekordu mi chybí 17cm... Další pokus... Tak to jsem už hodila více:o)) starý rekord školy je 817cm a já ho překonala o 88cm... Tak pokud dobře počítám... tak mám 905cm:o)) No sranda:o)) Poslední hodinu jsme měli informatiku a kluci tělák... Prý se všichni snažili mě překonatXD... No a pak se mě spolužák zeptal kolik jsem "hodila" a já že 905cm on... heč já 910cm.. Ale vrhali koulí pro holky... Páč pro kluky je ještě o kilo těžší... Tak o moc lepší nebyli:o)) No tak jsem překonala 14let starý rekord... Mimochodem... Rekordy se počítají na holky a kluky:o))

Ahoja:o))

12. června 2008 v 15:25 | dajdula |  web
Jelikož mi Paoli stále nadala charakteristiku a nějaké trapasy, musím tedy vymýšlet věci co tady dát:o))... Vymýšlela jsem co by to mohlo být a přišla jsem na řadu nápadů:o)) Dát tady třeba dopisy co si píšeme s Terkou nebo máme taky náměty na povídky:o)) No já to mám spíše jako scénář a už to má asi 8 A4 stránek... Tak mi sem pisněte co tady dát:o)) Ale nezapomeňte, je to o nás třech a o škole:o))... Jo mám takový nápad ještě, že bychom vždy, když tady někdo něco napíše dali svou fotku:o)) Myslím tím články:o))... Tak piště... Jsem zvědavá na Vaše nápady a okomentování mých nápadů:o))
ztm Vaše dajdula.cz

ahoja

11. června 2008 v 6:59 | dajdula |  web
Ahojky, moc se omlouvám že zde nic nepřidávám... Pavla mi nedala charakteristiku a trapasy, takže nemůžu nic zveřejňovat... Mně se nestal žádný trapas, páč mám zaracha do této neděle... Ale už jen 4dny:o)) Půl trestu už mám za sebou... Terka mi má donést nějaký deníček co si psala kdysi dávno jak někam jezdili s jejím taťkou... Mno tak doufám, že nezapomene a budu moci zde zveřejnit další něco:o)) Tak ztm a moc se všem omlouvám... Jestli se chcete juknout na MŮJ web tak klikněte na web a ztm pap:o* Mám Vás všechny moc ráda, za to, že sem chodíte:o))

Akademie

6. června 2008 v 21:00 | dajdula |  škola:o))
Ahojky, tak dne 29.5.2008 jsme měli Akademii k 50tému výročí naší školy:o)) Ráno jsme měli pro škoyl a odpoledne pro RODIČE a bývalé UČITELÉ:o))... No a tady máte videjko z odpoledního představení:o))

Je to nahrávané na foťák tak se nedivte:o)), ale myslím, že je to O.K.:o)) Dejte pozor na konci:o)) Dávejte velký pozor jak se z toho kruhu rozprskneme:o)) dívejte se na hvězdy:o))